nickol1975 (nickol1975) wrote,
nickol1975
nickol1975

В Киеве улицу декоммунизировали в честь поклонника Гитлера Волошина

Оригинал взят у varjag2007su в В Киеве улицу декоммунизировали в честь поклонника Гитлера Волошина

Киевские власти переименовывают улицу имени писателя Ярослава Галана в честь Августина Волошина, который являлся открытым поклонником Гитлера, и писал ему верноподданные письма. Мне кажется, нужно чтобы об этом знало как можно больше киевлян.

11 июля 1941 года он направил «имперскому канцлеру и фюреру немецкого народа Адольфу Гитлеру» письмо
:

«Ваше Превосходительство! За уповноваженням Вашого Превосходительства пану Юдр Отто Ернсту в Пардубіц, отримав я торік дозвіл від Вашого превосходительства писати, якщо визнаю це необхідним. Використовуючи втретє цю можливість, я дозволю собі викласти і повідомити Вашому Превосходительству наступне.

Я мав честь 27 жовтня минулого року повідомити Вашому Превосходительству, що всі перемоги радянського народу зазнають небезпеки. Причиною цьому стало те, що на основі добутих інформацій я встановив, що більшовики хочуть підступно напасти на німецьку імперію, таємно домовилися з Англією. Я дізнався, що для Німеччини готується нове поле битви. Однак я, як противник війни, друг німецького народу і прихильник Вашого бажання, насмілюсь запобігти виникненню нового поля битви, і тому продовжив вивчати європейські можливості та дійшов висновку, що існує можливість паралізувати англійсько-радянський договір.

У випадку паралізації зрадницьких намірів Москви, Німеччина здобуде швидку перемогу над Англією. Перемога над Англією матиме такий психологічний тиск на зростання внутріполітичних відносин з Росією, що Совіти самі собою дуже ослабнуть».

Далее в письме идет обоснование высказанных тезисов. И опять же в обращении А.Волошина к А.Гитлера доминируют интересы рейха.

«Значення Карпатської України становило для Великої Німеччини, імперії, певну вигоду», – переконував А.Волошин фюрера. І додавав:
«Українська національно-мисляча громадськість згідна з моєю думкою, і я, бажаючи послужити Вашому превосходительству, причетний до переконання, що англо-радянська змова стосовно нападу на Велику Німецьку імперію може бути паралізована, єдино, засобом встановлення Карпато-української автономії під німецькою верховною владою».

В том же письме А.Волошин предложил А.Гитлеру такое:

«Німецький імперський уряд повинен по можливості швидше усунути Угорський режим з Карпатської України, оголосити цю область частиною України і сприяти поверненню уряду доктора Волошина.

Також може початися концентрація усіх українських елементів і перебіжчиків. Самостійність України може початися в Україні і захоплені частини України можуть потім приєднатися до Карпатської України».

На этом бы закончить цитирование. И как не привести показательную следующую фразу:

«Простір усіх українців та їх реорганізація може бути передано тому, кого для цього уповноважить Президент Карпатської України, і, можливо, сам німецько-імперський уряд. Засобом виконання вищесказаного український (націоналістичний – Авт.) рух набуде вигляду народного руху і першу основу для утворення самостійної армії. Вся Україна буде так дивитись на німецьку імперію, як на апостола правди і соціальної справедливості…».
Источник
Subscribe

 • Заметка на полях.

  У нас в зоне СВО появилась новая, четвертая, группировка войск. Группа прикрытия государственной границы в Белгородской и Курской областях стала…

 • Харьковская телебашня вышла из чата

  Еще одна хорошая новость на сегодня. Наши, скорее всего ракетой Х-59, уничтожили харьковскую телебашню. В значительной части…

 • Освобождена Новомихайловка

  И снова хорошие новости. Наша армия освободила Новомихайловку на Угледарском направлении. Освобождение данного населенного пункта…

promo nickol1975 february 24, 2013 20:11 13
Buy for 20 tokens
Портрет Павлика Морозова, созданный на основе единственной дошедшей до нас фотографии. nbsp;С началом т. н."Перестройки плавно переходящей в перестрелку" "демократы" и "либералы" всех мастей уничтожали всякую память о Советском Союзе, о его героях. Тогда все…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment